Konkursy wracają!?

_Sabi_
Pamiętacie Weekendowe Konkursy na forum?

Chcemy znowu wystartować z konkursami i w tym celu kieruję się do was z prośbą
abyście podali jakieś ciekawe pomysły na Weekendowe Konkursy.
Za konkursy które będą miały sens, i zostaną wykorzystane przeze mnie  
zostaną nagrodzone (3 Coinsy) za 1 konkurs, osoba może wymyślić
tyle konkursów ile chce. 
Propozycję proszę wysyłać tutaj:  http://minecraftpolska.net/forum/form.php?formid=3

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2018, 23:53 przez Hertol.)

Odpowiedz

Jelonekx
Ja bym na miejscu organizatorów, rozejrzałbym się po forum, żeby ocenić czy aktywność jest wystarczająca na jakiekolwiek konkursy weekendowe. Najpierw wypadałoby się zająć m.in. obiecanym nowym stylem forum czy innymi zmianami, które są potrzebne. Moim zdaniem waluta, która obowiązuje na forum też wymaga renowacji, ponieważ wybaczcie, ale 3 coinsy za podanie pomysłu? Na forum nic się nie dzieje konkretnego, więc w takim tempie użytkownik może zarobić na własny emotikon za jakieś dwa lata. Poza tym osobiście nie mam nic do Ciebie _Sabi_, ale to trochę irracjonalny wybór na prowadzącą, ponieważ jak na moje oko to niewiele masz ze społecznością forum wspólnego. Oczywiście, nie dyskryminuje Cię czy coś, ale no to trochę razi w oko, że osoba, która forum traktowała powierzchownie nagle ma sprawować na nim jakąś rangę. Niemniej jednak życzę powodzenia i trzymam kciuki. :)

Irracjonalne jest też to, że konkursy jeszcze nie wróciły do życia, a już ranga nadana. :/

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.10.2018, 22:21 przez Jelonekx.)

Odpowiedz
Toranktto
(07.10.2018, 22:15)Jelonekx napisał(a): Ja bym na miejscu organizatorów, rozejrzałbym się po forum, żeby ocenić czy aktywność jest wystarczająca na jakiekolwiek konkursy weekendowe. Najpierw wypadałoby się zająć m.in. obiecanym nowym stylem forum czy innymi zmianami, które są potrzebne. Moim zdaniem waluta, która obowiązuje na forum też wymaga renowacji, ponieważ wybaczcie, ale 3 coinsy za podanie pomysłu? Na forum nic się nie dzieje konkretnego, więc w takim tempie użytkownik może zarobić na własny emotikon za jakieś dwa lata. Poza tym osobiście nie mam nic do Ciebie _Sabi_, ale to trochę irracjonalny wybór na prowadzącą, ponieważ jak na moje oko to niewiele masz ze społecznością forum wspólnego. Oczywiście, nie dyskryminuje Cię czy coś, ale no to trochę razi w oko, że osoba, która forum traktowała powierzchownie nagle ma sprawować na nim jakąś rangę. Niemniej jednak życzę powodzenia i trzymam kciuki. :)

Irracjonalne jest też to, że konkursy jeszcze nie wróciły do życia, a już ranga nadana. :/

Wszyscy jesteśmy tutaj członkami jednej społeczności - graczy MinecraftPolska. Tworzenie podziałów jest niepotrzebne. Poza tym, "społeczność forum" to aktualnie mało liczne kółeczko wzajemnej adoracji. Nikt normalny nie traktuje tego forum poważnie, póki jest w stanie takim a nie innym. A styl to nie jest rzecz pierwszej potrzeby, nie ma nic wspólnego z aktywnością.

Myślę, że czas dać szansę komuś nowemu, "społeczność forum" miała już swoją i jak widać mówiąc kolokwialnie daliście dupy.
No i prowadzący powinien sam się wysilić i te pomysły stworzyć samodzielnie, przy aktualnej aktywności na forum tych pomysłów od użytkowników może być bardzo mało albo wcale.

Odpowiedz

Jelonekx
Toranktto, chyba źle odebrałeś moją wypowiedź. Jesteśmy członkami jednej społeczności - to prawda, ale nasza społeczność jest zróżnicowana i tworzą ją wszystkie grupy. Fragment mojej wypowiedzi do której się unosisz, jest moim zdaniem, ponieważ dla mnie irracjonalne (nadużywam tego słowa) jest to, aby osoba, która tak naprawdę forum traktowała powierzchownie lub tak jak napisałeś nie traktowała go poważnie, nagle stała się kimś sprawującym jakąś konkretną funkcję na nim, więc proszę - uszanuj je, tak jak ja twoje. Jeżeli dobrze zrozumiałem, to rzeczą pierwszej potrzeby są konkursy skoro nie styl i inne rzeczy? Moim zdaniem nowy styl rozpocząłby nowy etap na forum, bo byłoby kompletnie inaczej wszystko zorganizowane. Najpierw trzeba przywrócić forum do życia, reklamować je, stworzyć coś nowego, ciekawego, a nie zaczynać pracę od końca, bo jeżeli na forum wchodzi 5 użytkowników, to wątpię aby któreś z nich wzięło udział.

Poza tym z lekka popadasz w błędne koło. Jesteśmy członkami jednej społeczności (jak twierdzisz), ale obwiniasz konkretną grupę za danie plamy i jeszcze mając do niej jakąś niechęć. Kiedy szczerze można powiedzieć, że tylko ta grupa (jestem ciekaw w jaki sposób był prowadzony dobór do tej grupy xD) jest jakkolwiek aktywna poza wchodzeniem, aby sprawdzić jakąś skargę czy prośbę o ub. Wyraźnie napisałem, że życzę powodzenia i trzymam kciuki, ponieważ nigdy nie wiadomo co z tego wyniknie, ale jako użytkownik, który jak mniemam jest targetem ów konkursów mogę ocenić pomysł przywrócenia ich.

Zgadzam się z tym, że prowadzący sam od siebie powinien z czymś wyjść, jeżeli mu zależy, a nie czekać aż ktoś zrobi główną robotę za niego.

Odpowiedz

maciorex
Nie wiem dlaczego Toranktto, ale odnoszę dziwne wrażenie, że za każdym razem, gdy wbijasz na to forum to dziwnym trafem za każdym razem czytając Twoje wypociny suponuję, że dostajesz takiego lekkiego poldera umysłowego? Zara będzie "hurr durr ten kretyn mnie obraża halo admin banuj typa". No to Ci coś wyjaśnię zanim do takich twórczych wniosków dojdziesz.

Wybór _Sabi_ na prowadzącą Weekendowych Konkursów - ok, ja do człowieka nie mam nic, bo z nim w życiu nie gadałem, więc nie mam co się do samej osoby wypowiedzieć. Wypowiedzieć się mogę jedynie do tego, w jaki sposób osoba została wybrana. Bo się wszyscy (łącznie ze mną) dowiedzieli o tym, że jakieś Weekendowe Konkursy ktoś reaktywował i wybrał kogoś na prowadzącego (a raczej prowadzącą). Nie rozumiem jedynie, dlaczego mimo wszystko wybrano kogoś kto, lekko mówiąc, z samym forum zbyt wiele wspólnego nie ma. No nie oszukujmy się, taka jest prawda. Chciałbym jedynie poznać powody i argumenty, które kierowały Hertol  (tak strzelam, że tu jest sprawca całego zamieszania) i that's all w tym zagadnieniu.

Toranktto napisał(a): Aktualnie mało liczne kółeczko wzajemnej adoracji
Całe szczęście administracja danego serwera nie jest "kółeczkiem" wzajemnej adoracji ;)

Toranktto napisał(a):Nikt nie traktuje tego forum poważnie
A serwery są traktowane poważnie? Bez jaj, to tylko i wyłącznie forum o klockach i serwery o klockach. Co tu ma być traktowane "poważnie"? Równie dobrze można się przywalić o to, że na serwerach aktualnie średnio przebywa po 15-20 osób a nie 100-150, jak to kiedyś bywało.

Toranktto napisał(a): A styl to nie jest rzecz pierwszej potrzeby, nie ma nic wspólnego z aktywnością

Więc co, według Ciebie, jest tą pierwszą potrzebą? 

Toranktto napisał(a): Myślę, że czas dać szansę komuś nowemu

Dawaj propozycję a nie rzucasz pustymi frazesami. Chętnie dowiem się, kto jest niby taki chętny do obalenia tutejszej dyktatury i zaprowadzenia swojego porządku ze swoją milicją, skoro ta to takie ZOMO, ORMO i inne takie.

Toranktto napisał(a): No i prowadzący powinien sam się wysilić i te pomysły stworzyć samodzielnie

Skąd masz pewność, że nowa prowadząca polegałaby jedynie na pomysłach od innych? Napisała to gdzieś? Poprosiła, żeby inni też dali swoje propozycje. Ja prowadziłem X czasu temu konkursy i też pytałem innych o zdanie. Nikt nawet nie kiwnął palcem, by powiedzieć "We no Ty chopie się ogarnij i sam wymyślaj a jak się skończyły pomysły to dalij jazda darmozjadzie".

Trochę więcej ogłady.

Odpowiedz
Toranktto
(07.10.2018, 23:27)maciorex napisał(a):
Toranktto napisał(a): Aktualnie mało liczne kółeczko wzajemnej adoracji
Całe szczęście administracja danego serwera nie jest "kółeczkiem" wzajemnej adoracji ;)
Oczywiście, że nie. Jestem w różnych administracjach razem z zarówno Ryszardek321 jak i Jelonekx, z którymi często się nie zgadzam, a jednak mimo to potrafimy dobrze współpracować i dojść do kompromisu. To tylko przykłady, w których jestem stroną - wiele takich spraw załatwianych jest wewnętrznie w odpowiednich administracjach lub na TS3.

Toranktto napisał(a):Nikt nie traktuje tego forum poważnie
A serwery są traktowane poważnie? Bez jaj, to tylko i wyłącznie forum o klockach i serwery o klockach. Co tu ma być traktowane "poważnie"? Równie dobrze można się przywalić o to, że na serwerach aktualnie średnio przebywa po 15-20 osób a nie 100-150, jak to kiedyś bywało.
Tak, gracze traktują serwery poważnie.
Toranktto napisał(a): A styl to nie jest rzecz pierwszej potrzeby, nie ma nic wspólnego z aktywnością

Więc co, według Ciebie, jest tą pierwszą potrzebą?
Pierwszą potrzebą jest zwiększenie aktywności i konkursy odpowiednio przeprowadzone są w stanie to zrobić, przynajmniej w jakimś stopniu.
Toranktto napisał(a): Myślę, że czas dać szansę komuś nowemu

Dawaj propozycję a nie rzucasz pustymi frazesami. Chętnie dowiem się, kto jest niby taki chętny do obalenia tutejszej dyktatury i zaprowadzenia swojego porządku ze swoją milicją, skoro ta to takie ZOMO, ORMO i inne takie.
Jak widać po tym wątku chętni są _Sabi_ i Hertol.

Toranktto napisał(a): No i prowadzący powinien sam się wysilić i te pomysły stworzyć samodzielnie

Skąd masz pewność, że nowa prowadząca polegałaby jedynie na pomysłach od innych? Napisała to gdzieś? Poprosiła, żeby inni też dali swoje propozycje. Ja prowadziłem X czasu temu konkursy i też pytałem innych o zdanie. Nikt nawet nie kiwnął palcem, by powiedzieć "We no Ty chopie się ogarnij i sam wymyślaj a jak się skończyły pomysły to dalij jazda darmozjadzie".
Nie mam pewności, jest to jedynie dobra rada z mojej strony. Kiedy ty prowadziłeś konkursy, może i było kogo zapytać o to zdanie. Teraz niestety takich osób jest mało i lepszy efekt będzie miało samodzielne wyjście z inicjatywą. Oczywiście, kiedy tych użytkowników się zbierze chociaż trochę jestem jak najbardziej za pytaniem ich o zdanie, aktualnie nie ma kogo.
(07.10.2018, 23:27)maciorex napisał(a): Nie wiem dlaczego Toranktto, ale odnoszę dziwne wrażenie, że za każdym razem, gdy wbijasz na to forum to dziwnym trafem za każdym razem czytając Twoje wypociny suponuję, że dostajesz takiego lekkiego poldera umysłowego? Zara będzie "hurr durr ten kretyn mnie obraża halo admin banuj typa". No to Ci coś wyjaśnię zanim do takich twórczych wniosków dojdziesz.
Myślałem że pewien poziom będzie zachowany i obędzie się bez osobistych wycieczek. Szkoda.

(07.10.2018, 23:22)Jelonekx napisał(a): Fragment mojej wypowiedzi do której się unosisz, jest moim zdaniem, ponieważ dla mnie irracjonalne (nadużywam tego słowa) jest to, aby osoba, która tak naprawdę forum traktowała powierzchownie lub tak jak napisałeś nie traktowała go poważnie, nagle stała się kimś sprawującym jakąś konkretną funkcję na nim, więc proszę - uszanuj je, tak jak ja twoje.
Oczywiście, że je szanuję, po prostu je komentuję - do tego służy forum dyskusyjne.

(07.10.2018, 23:22)Jelonekx napisał(a): Jeżeli dobrze zrozumiałem, to rzeczą pierwszej potrzeby są konkursy skoro nie styl i inne rzeczy? Moim zdaniem nowy styl rozpocząłby nowy etap na forum, bo byłoby kompletnie inaczej wszystko zorganizowane. Najpierw trzeba przywrócić forum do życia, reklamować je, stworzyć coś nowego, ciekawego, a nie zaczynać pracę od końca, bo jeżeli na forum wchodzi 5 użytkowników, to wątpię aby któreś z nich wzięło udział.
Odpowiedziałem wyżej, co jest pierwszą potrzebą według mnie. Odpowiednie przeprowadzenie konkursów i zareklamowanie ich na niektórych trybach ( _Sabi_ jest moderatorką dwóch - myślę, że to nie jest problem) jest w stanie przynajmniej do pewnego stopnia zwiększyć aktywność. 

(07.10.2018, 23:22)Jelonekx napisał(a): Poza tym z lekka popadasz w błędne koło. Jesteśmy członkami jednej społeczności (jak twierdzisz), ale obwiniasz konkretną grupę za danie plamy i jeszcze mając do niej jakąś niechęć. Kiedy szczerze można powiedzieć, że tylko ta grupa (jestem ciekaw w jaki sposób był prowadzony dobór do tej grupy xD) jest jakkolwiek aktywna poza wchodzeniem, aby sprawdzić jakąś skargę czy prośbę o ub.
Za "społeczność forum" uważam administrację i ich znajomych - między innymi ciebie i maciorex, jednak jest to grupa zbyt mała i nazywanie jej w ten sposób sugeruje że należy do niej więcej osób. Za każdy sukces lub porażkę odpowiada administracja (ex też, bo forum nie jest martwe od dziś) i myślę że co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Też jestem ciekawy w jaki sposób był prowadzony dobór do tej grupy.
(07.10.2018, 23:22)Jelonekx napisał(a): ale jako użytkownik, który jak mniemam jest targetem ów konkursów mogę ocenić pomysł przywrócenia ich.
Obawiam się, że głównym celem jest zainteresowanie nowych osób a nie zabawianie starych, ale oczywiście możesz ocenić ten pomysł i nikt ci tego nie broni.

Odpowiedz

maciorex
Nie chce mi się w quote już bawić, odpowiem zbiorczo.

1. No dobrze, jesteś w różnych administracjach, nie zgadzasz się i tam mimo to fajnie współpracujecie i dochodzicie to różnych kompromisów. A teraz jak to się ma do stwierdzenia, że na forum jest "kółko wzajemnej adoracji"? Przystawiając Twoje stwierdzenie do podanego przykładu mam rozumieć, że administracja forum nie potrafi się dogadać, dojść do jakiegokolwiek konsensusu, rozwiązać sprawy wewnętrznie? Serio nie rozumiem tego, co masz na myśli.

2. Co rozumiesz przez zdanie "Gracze traktują serwery poważnie"? Że piszą na czacie, kopią na serwerze, biorą udział w PvP? Tego też nie rozumiem. 

3. Po raz kolejny wałkowany jest ten sam temat - zwiększenie aktywności. Podaj konkretne przykłady, jak według Ciebie można zwiększyć aktywność na forum. Bo to, że trzeba (a w sumie to nie trzeba, można. Nie ma wyznacznika, że to jest mus, by zwiększać aktywność), to wie każdy.

4. Tu się chyba znowu nie zrozumieliśmy. Z Twojej wypowiedzi zrozumiałem, że "społeczność forum" = "kółko wzajemne adoracji", tj. aktualna administracja forum + parę łebków (jak to wspomniałeś, np. ja czy Jelonekx) miała swój czas i, cytując wiernie, dała dupy. Odnosisz się jedynie do konkursów czy do ogółu administracji forum? Bo to jednak jest różnica.

5. To wiedz, że z mojej strony zawsze będą wycieczki, jeśli pisane są mininum brednie typu "kółko wzajemnej adoracji dało dupy", "dlaczego ludzie przesiadują na shoutboxie - bo są upośledzeni umysłowo" czy truskawka na torcie, czyli "banda forum z brakiem ikry". Jakoś nikt nie ruga administracji serwera, jeśli po tygodniu/dwóch od otwarcia nowej edycji nagle robią się pustki i w środku weekendu przesiaduje na takim serwerze po 10-15 osób, co chyba nie jest uznawane za przeludnienie.

Odpowiedz
Toranktto
(08.10.2018, 00:37)maciorex napisał(a): Nie chce mi się w quote już bawić, odpowiem zbiorczo.

1. No dobrze, jesteś w różnych administracjach, nie zgadzasz się i tam mimo to fajnie współpracujecie i dochodzicie to różnych kompromisów. A teraz jak to się ma do stwierdzenia, że na forum jest "kółko wzajemnej adoracji"? Przystawiając Twoje stwierdzenie do podanego przykładu mam rozumieć, że administracja forum nie potrafi się dogadać, dojść do jakiegokolwiek konsensusu, rozwiązać sprawy wewnętrznie? Serio nie rozumiem tego, co masz na myśli.

2. Co rozumiesz przez zdanie "Gracze traktują serwery poważnie"? Że piszą na czacie, kopią na serwerze, biorą udział w PvP? Tego też nie rozumiem. 

3. Po raz kolejny wałkowany jest ten sam temat - zwiększenie aktywności. Podaj konkretne przykłady, jak według Ciebie można zwiększyć aktywność na forum. Bo to, że trzeba (a w sumie to nie trzeba, można. Nie ma wyznacznika, że to jest mus, by zwiększać aktywność), to wie każdy.

4. Tu się chyba znowu nie zrozumieliśmy. Z Twojej wypowiedzi zrozumiałem, że "społeczność forum" = "kółko wzajemne adoracji", tj. aktualna administracja forum + parę łebków (jak to wspomniałeś, np. ja czy Jelonekx) miała swój czas i, cytując wiernie, dała dupy. Odnosisz się jedynie do konkursów czy do ogółu administracji forum? Bo to jednak jest różnica.

5. To wiedz, że z mojej strony zawsze będą wycieczki, jeśli pisane są mininum brednie typu "kółko wzajemnej adoracji dało dupy", "dlaczego ludzie przesiadują na shoutboxie - bo są upośledzeni umysłowo" czy truskawka na torcie, czyli "banda forum z brakiem ikry". Jakoś nikt nie ruga administracji serwera, jeśli po tygodniu/dwóch od otwarcia nowej edycji nagle robią się pustki i w środku weekendu przesiaduje na takim serwerze po 10-15 osób, co chyba nie jest uznawane za przeludnienie.

1. Chodzi o to że administracja forum jest betonem, nie potrafi przyznać się do błędu, nie stosuje się do swoich własnych zasad ani nie wychodzi z żadną inicjatywą. Nawet jeśli nie wszyscy, to nikt z nich nie potrafi przyznać się do tego, że ich kolega/koleżanka popełnił błąd.

2. Wystarczy wejść i zobaczyć jak niektórzy gracze angażują się w życie serwera.

3. Przecież podałem - odpowiednie przeprowadzenie konkursów.

4. Ogółu.

5. Oczywiście że ruga. Niestety taka jest przykra prawda, że i tutaj pewne osoby po prostu dały dupy. No cóż, zdarza się, ale pozwólcie działać osobom które mają do tego chęci tj _Sabi_ i Hertol, oni mają jakąkolwiek szansę (może niekoniecznie dużą, bo wskrzeszenie takiego trupa jest jednak dosyć trudne, ale jednak) coś z tym zrobić.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.10.2018, 00:57 przez Toranktto.)

Odpowiedz

maciorex
Administracja forum jest betonem, dała dupy itd. - czyli wychodzi na to, że według Ciebie obecną administrację forum powinno się wywalić na zbity pysk i zastąpić nowymi osobami, które wskrzesiłyby tego trupa. Dlatego bądź taki odważny i podaj konkretne nicki, które Twoim zdaniem nadawałyby się na administratora, moderatora itd. i spełniałyby się w nowej roli ;)

Nie stosuje się do zasad, nie przyznaje się do winy - wiadomo, ze chodzi o wątek (czyt. jedno z podań na Supporta), gdzie Qvinto dał nowy post zamiast notatki, bo przecież nie może się wypowiedzieć, skoro taki jest regulamin. Zaznaczyłeś to, ok, spoko, jakby sucho na to patrzeć to fakt, warn się należy. Tylko dlaczego nie dążyłeś do nadania tego warna po tym, jak się wypowiedział Hertol, niejako zamykając dzióbki na kłódkę? ;)

Nie wychodzi z inicjatywą - cenzurując "W rzyci byłeś i łajno widziałeś". Podpowiem Ci, co było dyskutowane w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy:
1. Nowe plakietki.
2. Nowy styl.
3. Quizy przy newsach.

I jeszcze parę pomniejszych historii. Wszystko wyszło od administracji forum. Skąd wiem? Tak, mam kretów w administracji, puszczają farbę, jestem paserem informacji.

Nie wiem ile informacji posiadasz na temat forum i tego, co się wokół niego dzieje, ale się dzieje - to, co dokładnie, w jakim tempie, jak idą postępy itd. sam możesz podejrzeć w odpowiednim wątku. Co prawda nie wszystko, ale sporą część. Mało? Cóż, oprócz tego jest jeszcze coś takiego jak życie. Po prostu.

Reasumując - pieprzysz jak potłuczony, ale i tak zrobiło się trochę za dużo off-topicu. Chętnie natomiast podyskutowałbym z Tobą na TS. Jak coś to odezwij się na PW.

A już wieńcząc to ostatecznie - zastanowiłbym się, czy na ten moment konkursy mają faktycznie sens. Tyle.

Odpowiedz
Toranktto
(08.10.2018, 01:14)maciorex napisał(a): Administracja forum jest betonem, dała dupy itd. - czyli wychodzi na to, że według Ciebie obecną administrację forum powinno się wywalić na zbity pysk i zastąpić nowymi osobami, które wskrzesiłyby tego trupa. 
Póki co rozmawiamy o konkursach i o tym, że ktoś chce w końcu ożywić to forum i już pojawiają się stęki bo wam nie wyszło i innym też nie ma prawa wyjść według waszego mniemania.

(08.10.2018, 01:14)maciorex napisał(a): jakby sucho na to patrzeć to fakt, warn się należy.
Tak patrzy na to administracja, czuje się zobowiązany patrzeć na to w taki sam sposób.
(08.10.2018, 01:14)maciorex napisał(a): Tylko dlaczego nie dążyłeś do nadania tego warna po tym, jak się wypowiedział Hertol, niejako zamykając dzióbki na kłódkę? ;)
Oczywiście że dążyłem. Napisałem do Olusia_ na shoutboxie (na odpowiedź nadal czekam) oraz zgłosiłem post (notabene dostałem również informację, że mój post został niedługo po tym odznaczony w panelu). Hertol odpowiedział mi że on może ewentualnie naprawić błąd i zdjąć upomnienie (bo nikt inny nie raczył ruszyć tyłka), a warna nie nada bo nie ma takiej mocy.
(08.10.2018, 01:14)maciorex napisał(a): "W rzyci byłeś i łajno widziałeś"
Po raz kolejny pokazujesz to że słoma wesoło wystaje ci z butów, a sam o dziwo wypominasz mi brak ogłady.
(08.10.2018, 01:14)maciorex napisał(a): 1. Nowe plakietki.
2. Nowy styl.
3. Quizy przy newsach.
1. Nie weszło w życie, poza tym to może być jedynie zabawa dla grafików którzy nie mają co robić, nikogo innego to nie interesuje. Spytaj jakiegokolwiek użytkownika forum z poza elity, ciekawe czy w ogóle wie co to są te plakietki. Obstawiam że nie.
2. Póki co nie weszło w życie.
3. Również nie weszło w życie. (chociaż Hertol je zrobił i działają aż miło - po prostu nikt nie raczył ruszyć tyłka żeby je wstawić) (1)

Uznam te przykłady za żart, bo dobitnie pokazujesz że nikt z tutejszej elity nie ma ochoty robić czegokolwiek.
(08.10.2018, 01:14)maciorex napisał(a): Nie wiem ile informacji posiadasz na temat forum i tego, co się wokół niego dzieje
Dużo.
(08.10.2018, 01:14)maciorex napisał(a): Cóż, oprócz tego jest jeszcze coś takiego jak życie. Po prostu.
Owszem, ale zauważ że inne osoby również posiadają swoje życie prywatne, a jednak próbują coś robić, często z dobrym efektem (m.in. różne usprawnienia forum Hertol).
(08.10.2018, 01:14)maciorex napisał(a): Chętnie natomiast podyskutowałbym z Tobą na TS. Jak coś to odezwij się na PW.

Zapraszam jutro (dziś?) wieczorem.
(08.10.2018, 01:14)maciorex napisał(a): zastanowiłbym się, czy na ten moment konkursy mają faktycznie sens. Tyle.
Rozumiem że według ciebie lepiej nie robić nic jak dotychczas?

Myślę, że w tym temacie powiedziałem już wszystko i z racji tego że dyskusja powoli zmierza w innym kierunku niż temat wątku, mimo że postanowiłem jeszcze odpowiedzieć tutaj na twoje zarzuty, sugeruję stworzenie innego tematu jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości.

A wracając jeszcze do konkursów, również proponuję usprawnić forumową walutę (bo aktualnie nie ma większego sensu) a także ciekawi mnie czy jest już jakiś planowany termin, kiedy konkursy mają się pojawić?

Edit:

Sprostowanie (1): Taką informacje dostałem od Hertol, jednak redaktor ostatniego newsa, Jelonekx twierdzi że nie dostał odpowiednich informacji jak taki quiz umieścić. Jeżeli było tak a nie inaczej, to zwracam honor, jednak nadal jest to tylko jeden z tych przykładów, a w praktyce zbyt dużo to nie zmienia.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.10.2018, 00:21 przez Toranktto.)

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości