Podanie na Administratora :) by kazvv.

kazvv
1.Nick: kazvv
2.Ile czasu możesz poświęcić na serwer: Zwiła by to była odpowiedź, więc powiem wprost. Z reguły mógłbym wbijać każdego dnia, jeśli coś nie wypadnie.
3.Będziesz często przebywał na ts3 serwera?: Jestem codziennie, można by rzec.
4.Znajomość Komend: Nie jest perfekcyjna, lecz najgorsza też nie. Wystarczająca znajomość.
5.Poziom ortografii (0-10): Skala od zera do dziesięciu do ortografii? Powiem tyle, że ''oczy nie bolą''.
6.Ogólny staż gry na serwerze oraz trybie: Czas szybko płynie, ale na oko to 9 miesięcy temu tu zawitałem.
7.O mnie (zainteresowania itp.): Zainteresowań jakich tako nie mam. Czasem pobawię się w Gimpie, ale to najczęściej z nudów lub podenerwuje się podczas zawziętego meczu w League of Legends, gdy dolna linia przegrywa, a przeciwny ADC ma 15 zabójstw.
8.Twoja obecna ranga na serwerze: Aktualnie posiadam najwyższą dostępną rangę dla gracza, jest to SuperVIP.
9.Do jakiej rangi zmierzasz?: Do jakiej? Oczywiście takiej jak w temacie rzecz jasna.
10.Od kiedy grasz w Minecrafta?: W ową grę gram od około 2010 roku. Ciężko mi powiedzieć, bo byłem wtedy mały i przygłupi.
11.Czy pomagasz na serwerze?: To zależy kto czego potrzebuje. Gdy są głupie pytania to je olewam.
12.Ile spędzasz dziennie czasu przed komputerem?: Dużo. Jestem nolife :) bez życia, więc 3/4h+ w tygodniu to dla mnie nic nowego.
13.Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie? (Minimum trzy sensowne, nie muszą być rozbudowane, zdania czy też argumenty): Dlaczego mnie zapytasz? Otóż to dobre pytanie. Uważam, że niektórzy aktualni kandydaci/nowi rekruci nie są dość dobrzy. Nie będę tutaj wypisywał kto. Niech główki pracują.
14.Czy zapoznałeś się z Regulaminem Forum i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?: Oczywiście, że tak.
15.Czy zapoznałeś się z Regulaminem Serwera i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów?: Odpowiedź w pytaniu 14.

Toranktto
Jestem na tak.

_Sabi_
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

-Nie widziałam, abyś pomagał na serwerze
-Nie siedzisz za dużo na serwerze
-Nie podoba mi się punkt 13. Kazdy support ma okres próbny.. nie powinieneś nikogo od razu oceniać

+Często siedzisz na ts
+Masz dość długi staż

Jestem neutralnie nastawiona do twojego podania.

Ryszardek321
Jestem na nie,ponieważ nie widuję Cię kompletnie na creative.

Pozdrawiam ;)

seriousangel
Jestem na tak ;)

MC-PL Bot
Wątek został zamknięty przez Ryszardek321
Powód: Twoje podanie zostało odrzucone, z powodu iż mamy obecnie wystarczającą ilość supportów. Życzymy powodzenia następnym razem! :D

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości