McRust powraca :)

alanplaygames
W minecrafta grałem tylko dla rusta na waszym serwie. Boje się czy będzie tak dobry jak 2 edycja bo to była moja ulubiona. Licze na wasz nowy team do rusta . Nie mogę się doczekać !!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2019, 20:00 przez alanplaygames.)

Odpowiedz
GimmePL
Mam pytanie co do tych nowych rang płatnych, czy będą one od tygodniowych przez miesięczne, aż do rang na całą edycję? I jeżeli nie jest to tajemnicą, to ile będzie kosztowała najdroższa ranga? ;)

Już tyle czasu czekamy na rusta a tu żadnych wieści. ::/ Czy możecie ujawnić w przybliżeniu startu nowej edycji? A jeśli nic jeszcze nie wiadomo to może w ilu % tryb jest gotowy?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.01.2019, 00:37 przez GimmePL.)

Odpowiedz
Micio321
Kiedy Rust, miał być na święta a mamy już 26 stycznia! Beta testy trwają ponad miesiąc!? Żądamy jakiś informacji !!!  wrr

Odpowiedz
Egalitarystyczna
Micio321 Nie mam pojęcia skąd masz informacje, że McRust miał być na święta. Nie określiliśmy dokładnej daty startu, bata testy są wyłączone gdyż wprowadzane są dość duże poprawki.
GimmePL Cen rang nie mamy ustalonych. Będą one raczej takie jak na większości trybów, jednak rangi nie będą dawały tak ogromnej przewagi jak na innych trybach. Będą upraszczać rozgrywkę ale nie na tyle, aby gracze bez rang bardzo narzekali. Jeśli chodzi o to na jakim etapie pracy jesteśmy to mogę powiedzieć tak:
Mapa jest gotowa w 99% (w 99 gdyż istnieje szansa jeszcze kilku kosmetycznych zmian)
Strona techniczna jest w trakcie prac. Najwięcej trudności sprawia system budowania, ale zależy nam na tym aby był perfekcyjnie dopracowany. Inne rzeczy idą dość sprawnie.
Txt również jest gotowy na chwile obecną w 100% na wersje 1.10 gdyż taka jest wersją wspieraną. Jednak do txt będą update, gdyż w trakcie edycji będziemy wprowadzać również nowości.
Ciężko mi określić dokładny procent prac technicznych, gdyż nie zajmuje się tym.

Gdy będziemy mieć więcej informacji, które was zadowolą z pewnością damy znać. ^~^

Odpowiedz
kozakzpollski
Egalitarystyczna to znaczy że rust przejdzie rewolucje i będzie na wersje 1.10? Bo jak dobrze wiem zawsze był na 1.7-1.8

Odpowiedz
Egalitarystyczna
kozakzpollski Owszem rust będzie na wersje 1.10-1.12 jednak wersja wspierana przez txt to 1.10 Jest szansa, że będzie txt również na wersje 1.12 ale nie jest do dla nas sprawa priorytetowa.

Odpowiedz
alanplaygames
Kiedy start edycji?
Ryszardek321 napisał 05.02.2019, 21:02:
Głównym tematem wątku są propozycje graczy na nową edycje trybu McRust. Tym razem kończymy na upomnieniu, lecz pamiętaj, że następnym razem może się to dla Ciebie skończyć nadaniem %.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.02.2019, 21:02 przez Ryszardek321.)

Odpowiedz
Micio321
Mam pytanie co do rang, mianowicie czy będzie ranga youtuber i jakie będzie miała wymagania.
Pozdrawiam ^^

Odpowiedz
SeriousSam
Czy na ruscie bedą jaskinie lub wulkany? jako iż w orginalnym ruscie one występują ale niebędzie mozna w nich budować do pewnego poziomu.

Odpowiedz
Egalitarystyczna
SeriousSam Nie, nie przewidujemy jaskiń ani wulkanów na najbliższej edycji. Mapa jest stosunkowo mała i takie wulkany bardzo ujmują miejsca. W takim wulkanie baza byłaby maksymalnie 3x3x3, a na terenie który wulkan zajmuje zmieściłaby się spokojnie wiele większa baza.
Micio321 Jeśli chodzi o rangę youtuber to jesteśmy skłonni się dogadać. Na chwile obecną próg subów wynosi 500, ale nie będziemy patrzeć tylko na suby, a raczej na wyświetlenia, treść materiału oraz to w jaki sposób materiał jest prowadzony. Jeśli ktoś robiący świetne materiały ma niewiele subów, ale wyświetlenia całkiem niezłe to z przyjemnością nadamy takiej osobie ową rangę. ^~^

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości