McRust powraca :)

Egalitarystyczna
Tak jak w temacie, wracamy z McRustem.
Chciałabym was poinformować ponownym rozpoczęciu prac nad McRust. Nie mam pojęcia ile owe prace potrwają, jednak pełną parą ruszyliśmy do roboty.
Niestety skład administracji się lekko zmienił.
Skład administracji na chwilę obecną to:
Technik - Toranktto
Opiekun - virte715
Admin - Egalitarystyczna
Moderator - AdziuJD
Support - IEatS
Support - Dymus3

Oczywiście nie jest to finalny skład administracji i wszystko może się zmienić.

Chcielibyśmy poznać wasze pomysły na zmiany, nowości lub powroty dawnych rzeczy. Na początek nasze pytanie:  Czy chcielibyście aby na nowej edycji był spawn? Jeśli tak to proszę o kilka słów jak waszym zdaniem powinien wyglądać taki spawn. Czy myślicie, że coś w rodzaju samolotu, z którego się wyskakuje byłoby okej?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2018, 19:05 przez Egalitarystyczna.)

2
1
Odpowiedz
Szwagruu
Mapa na której wyskakiwało się z Samolotu już była dawno temu więc taka wspominka takiej mapy mogła by naprawdę fajnie wyglądać.

Dawno również nie grałem na Rust gdy jeszcze był ale z ostatnich rzeczy pamiętam coś takiego jak "GPS" czy coś w tym stylu, którego jedną z ciekawych opcji był prywatny zrzut wciągu jednej/dwóch minut w miejscu w którym staliśmy. Oczywiście z podanymi kordami na czacie dla innych graczy, po użyciu tego prywatnego zrzutu. Taki prywatny zrzut był co 4 godziny jeśli dobrze pamiętam.

Fajnie by było stworzyć też jakieś specjalne miejsca na mapie. Nie jako Warp'y a bardziej jako takie EsterEgg'y. Miejsca w których zależenie "inaczej" od pozostałych takich normalnych miejsc znajdowały by się itemki lub rzeczy które byśmy zbierali. W większych ilościach lub z większą częstotliwością by się pojawiały. Oczywiście takie miejsce mogłoby ale nie musiałoby być oznaczone np. (Jakiś znak symboliczny oznaczający miejsce Specjalne).
Na mapie załóżmy kilka takich miejsc zależenie od wielkości mapy i jak by została stworzona.
W przypadku kilku biomów można by po jednym Takim Miejscu Specjalnym na Biom.
W przypadku jednej zwartej mapy o po prostu jednym większym terenie niedzielonym specjalnie na Biomy można by po prostu w różnych miejscach mapy poustawiać takie Miejsca Specjalne

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.08.2018, 23:37 przez Szwagruu.)

Odpowiedz
kozakzpollski
Co do powrotu cieszę się tylko nie rozumiem dlaczego napisaliście że koniec rusta, ale on jednak jest wytłumaczycie ?
co do spawnu chiałbym żeby było jak dawniej, wyskok samolotu nawet było fajne tylko nie róbcie tego co w jednej edycji ( jeśli dobrze pamiętam) każdy wyskakiwał w to samo miejsce. Mam jeszcze jedno pytanko. Czy będzie język polski i język angielski jak na jednej edycji, ponieważ raz jak grałem spotkałem anglika i mu powiedziałem że mu (była) administracja pomoże. Jeśli będzie coś nie zrozumiałe w moim postcie to napiszcie.
@"[email protected]" twój pomysł nie jest głupi z tymi easter eggami i miejscami specjalnymi ale musisz zwrócić uwagę na to, jak coś takiego zrobić.

Odpowiedz
Egalitarystyczna
kozakzpollski Udało się znaleźć osobę, która jest gotowa przywrócić tryb. Myślę, że to miłe zaskoczenie na koniec wakacji, że znów podjęliśmy pracę nad trybem. Teraz wszystkie sprawy techniczne leżą w rękach Toranktto. Jeśli chodzi o to czemu pożegnaliśmy McRust, a teraz znów go witamy to przypomnę słowa Cappiego : "Otóż obiecana nowa edycja Rust nie odbędzie się.. przynajmniej stworzona przez obecną administracje. " Skład trochę się zmienił, w nasze szeregi wkroczył świetny technik trybu więc nic tylko działać!

Odpowiedz
morgentaszek
No to ja bym coś chciał pomóc, mape moge budować.

Odpowiedz
Toranktto
(01.09.2018, 08:47)kozakzpollski napisał(a): Czy będzie język polski i język angielski jak na jednej edycji, ponieważ raz jak grałem spotkałem anglika i mu powiedziałem że mu (była) administracja pomoże.
Tak, na początek będzie język polski i angielski a w dalszej perspektywie w zależności od zapotrzebowania mogą zostać dodane kolejne języki.

1
Odpowiedz
MateuszGames
Bardzo fajnie, że Rust jednak powraca (znaczy się powróci za jakiś czas) :) Był to na tyle fajny tryb, że szkoda byłoby z niego całkowicie rezygnować. 
A co do spawnu w rodzaju samolotu, to dobry pomysł. Jeżeli dobrze pamiętam, to na pierwszych edycjach tak było i całkiem fajnie to wyglądało  :)

Odpowiedz
kamas186
Jednak nadzieja powraca. Myślałem, że już nie zagram na takim trybie, a tu niespodzianka o.O. Mam nadzieję, że mapa będzie o wiele większa i rozbudowana. Chciałbym, aby system reputacji został usunięty, według mnie to bez sensu, że typek sobie chodzi i chowa najlepsze przedmioty, w sumie za darmo. Pomysł ze spawnem mi się podoba.
Super byłoby powrócić do starych czasów. Kolejna rzecz to godziny  rajdowania. Powinny być dodane ponieważ w czasie szkolnym nie zawsze mamy czas na obronę naszej bazy.
Wiele razy widziałem propozycję na temat stołu badawczego jak w prawdziwym ruscie. Według mnie to dobry pomysł, urozmaiciło by to rozgrywkę w pewien sposób, tylko pamiętajmy wszystko swoim kosztem. Budowa za pomocą planu też by była lepsza, lecz decyzja jest wasza. Pozdrawiam :).

Odpowiedz
Mr_Riko
Samolocik moim zdaniem to spoko pomysł :)  a co do zmian... hm... na pewno pomyślałbym nad nowymi lokacjami, oczywiście część zostałaby ze starych edycji jako mały smaczek dla wszystkich starych wyjadaczy trybu (kula <3 ), chętnie zobaczyłbym też modele broni 3d, oraz kilka pojazdów :) a już apropo pojazdów, chyba nie będą jeździć po piachu, prawda? ciekawym rozwiązaniem byłoby połączenie całej mapy sieciami dróg (oczywiście nie wszędzie, a same drogi byłyby lekko zniszczone - inaczej mówiąc, Polskie drogi) niczym w oryginalnym Rust. Na koniec zostawiłem najtrudniejszą rzecz do zrobienia... budowanie niczym w oryginalnej grze, coż tu dużo mówić, moim zdaniem ciekawa rzecz, a za razem piekielnie trudna dp zrobienia. Wierze, że znowu postawicie ten wspaniały tryb na nogi :D powodzenia! ^^

Odpowiedz
jonaszmar
Mcrust powraca - to jest wiadomość miesiąca.
Bo powiem szczerze jedyne co mnie trzymało przy tym serwerze to był rust.
A co ze spawnem? - otóż myślę że samolot może być
Natomiast moje pomysły na nową edycję są takie:
-Zostawić reputacje ,ale zamiast działać na zasadzie reputacja dobra - masz itemki to za każdy kolejny poziom reputacji +2% więcej dropu ze skrzyn i beczek(przy najwyższej reputacji 0,1% szans na wypadniecie zrzutu inaczej jest niemożliwe go zdobycie ,oprócz kupienia(pragnę zapobiec sytuacją jakie miały miejsca na poprzedniej edycji ,czyli svip idzie do wulkanu i wychodzi z dwoma zrzutami a zwykły gracz z 0))
-dodanie większego zakresu recyklingu broni(większości nie było można przetworzyć)
-dodanie kilku dróg do niszczarki (na wcześniejszej edycji był spory kłopot z dostaniem się do niej)

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości